Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a számítógépem...

Rafikesz kérdése:

Mi lehet a baja a számítógépemnek?

Figyelt kérdés
Kifejezetten gamer gépem van, és egészen idáig semmi probléma nem volt vele. Pár hónapja reklámok kezdtek felugrálni a gépemen, és iszonyatosan belassították a reklámprogramok a böngészésemet, így elvittem egy szervizbe. Szépen le is szedték róla a programokat, a böngészés újra felgyorsult, csakhogy azóta a játékok annyira laggolnak (azok a játékok, amikkel korábban is játszottam, és ugyan azokon a grafikai beállításokon), hogy játszhatatlan az összes... Elvittem újra, hogy újratelepítsék a gépet, megcsinálták, de még mindig szaggat és akadozik az összes játék... Mi lehet a probléma?

2015. nov. 15. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A gépedről ne írj le semmilyen adatot mert akkor tudnánk segíteni talán.
2015. nov. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Processzor: Intel(R) Core(TM) i3-3220 CPU @ 3.30 GHz

8 GB RAM

64 bites op. rendszer (Win. 7)

Többi adatot nem találom, hogy hol lehet megnézni.

2015. nov. 15. 16:55
 3/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

vegetta drivert torold le teljesen inditsdnujra

telepitsd fel a gyarrto oldalarol a legujabbat aztab inditsdnujra es probald ki


AMD RadeOn, NVIDIA GeFore, Intel HD Graphics (ekkor az alaplapi chipset driver is kelhet ez az alaplap gyartojanak honlapjan lesz vagy lehet Intel oldalan is


nos ha ez nem megy szervizesektol kell megint segitseget kerned


ha nincs fent driver akkor nem kell letorolnod


ja most jut eszembe ujratelepitetek

akkor a drivert meg kellene nezni milyen is van fent


amugy meg lehet chipset driver kell csak mert az nincs fent a legujabb vagy azzal vannak gondok


Advanced System Care eleg hasznos program van benne Driver Booster is meg minden...

2015. nov. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!