Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az XBOX-om dobozát nem találom...

Az XBOX-om dobozát nem találom és el szeretném adni, de nem tudom, hogy konkrétan milyen típusú, ezt hogy tudom megnézni doboz nélkül?

Figyelt kérdés
Doboz nélkül egyáltalán el tudom passzolni?

2015. dec. 6. 11:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve az meg van , hogy XBOX 360 S Console fekete, de pl. ha belépek xbox-ba akkor akkor 4 GB hely van rajta, mi az eltérés a 250-500 GB-s xboxoktól ?
2015. dec. 6. 11:44
 2/5 anonim ***** válasza:
Az egy xbox360 s(lim) semmi különbség nincs, ennek 4 gb fyari tarhelye van, ez bővíthető.
2015. dec. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi, szerinted árban mennyit ér 2 kontrollerrel? nincs (chipeltetve, flashelve)
2015. dec. 6. 19:31
 4/5 anonim ***** válasza:
játék nélkül? sztem max 45-35 nemsokkal többért jó akcióban játékkal vehetsz ilyet.
2015. dec. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is ennyire gondoltam
2015. dec. 7. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!