Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb laptop...

Melyik a legjobb laptop márka? Ti milyen márkájút vennétek, és miért?

Figyelt kérdés

2015. dec. 12. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez most olyan kérdés, hogy melyik a legjobb autó...


Szerintem olyan nincs, hogy legjobb. Minden márkának vannak erősebb és gyengébb laptopjai, és nem teljesítményre, hanem minőségre gondolok.


A legjobb természetesen minden márkának a csúcskategóriás gépe, vagy ami utána jön, az Alienware. De az Alienware az más kategória már.


Megoszlanak a vélemények, vannak a márka fanatikusok, akiknek csak egy márka létezik és semmi más, valakinek meg mindegy, csak jó legyen. Meg persze olcsó...

2015. dec. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nincs jó vagy rossz márka, minden gyártónak vannak jó és rossz gépei egyaránt.

Mennyid van a laptopra és mike akarod használni?

2015. dec. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, mire akarod használni. Munkára, igáslónak nagyon jók a Thinkpadok és a Lenovók.

Játékra jóval erősebb és drágább gép kell.

Mennyi pénzed van rá?

2015. dec. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

kb olyan 140 000 Ft szánnék rá...amellett, hogy sok programot futtatok egyszerre, pl. Photoshop vagy Lightroom, mellette a net, Office (munka szempontjából), szeretnék játszani is...nem mondom, hogy olyan komolyabb játékokat elvigyen, mert tudom, hogy azokra már sokkal drágább gép kell...de azért valami régebbi CoD-ot vagy NFS-t jólenne rajta futtatni...

nekem nagyon szimpatikusak az Asus gépek amúgy

2015. dec. 13. 17:13
 5/10 anonim válasza:
A legnagyobb laptop gyártó a Toshiba,én már csak olyat vennék.Jelenleg MSI van,már 6 éve.
2015. dec. 26. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem előbb Thinkpadom volt, most Lenovo.
2015. dec. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11 éve van Toshiba laptopom, egyik sem volt szervízben, nem volt gond velük. A mostanival sincs. A kocsmámba van két Toshiba led tv, napi 15-16 órát megy folyamatosan, elmúltak kétévesek, a konzolról még nem voltak levéve azóta, szervízbe nem kellet vinni őket. Odahaza is van 3 Toshiba tv, azokkal sincs gond. Nekem bizonyított a Toshiba, én nem vennék mást.
2015. dec. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
11 éve még több anyag volt a laptopokban,, mindegyik jobban össze volt rakva, az hogy gond nélkül működik a Toshiba tv, az semmit sem jelent a laptopokra nézve, mivel nem egy helyen készültek, semmi közül sincs egymáshoz.
2015. dec. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én Lenovot vagy Dellt vennék.
2015. dec. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A laptopokat is írtam, hogy 11 éve használok Toshiba laptopokat, ez konkrétan 5 laptopot takar, de egyikkel se volt gond.
2015. dec. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!