Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem áll le normálisan a...

Miért nem áll le normálisan a laptop? Ha lecsukom a laptop fedelét miért megy el a Wifi?

Figyelt kérdés

Vettem az ünnepek előtt egy SSD-t. Beraktam a laptopba, felraktam rá a Windows 8.1-et frissítettem, felmentek rá a legfrissebb driverek, legfrissebb bios, energiagazdálkodási lehetőségeknél minden be van állítva. Két hiba jött elő, amit több, mint egy hete nem tudok megoldani, bármennyi fórumot is bújok.


1. Tökéletes a Wifi jel, full sávszélességet kitudom használni, de mihelyst lecsukom a laptop fedelét azonnal elmegy a Wifi kapcsolat.

2. Nem áll le rendesen a laptop. Rámegyek a leállításra, ki is írja a windows, hogy Leállítás... elsötétül a képernyő, de nem kapcsol ki. Csak úgy tudom ezek után leállítani, ha nyomva tartom a ki/bekapcs gombot.


Egy napja dühömben fogtam és frissítettem WIndows 10-re, felrakott minden driver frissítést, a gyártó honlapjáról még amit kellett frissítettem, de semmi változás, ugyanaz továbbra is a helyzet. Fél éves HP Pavilion - 15-p151nh laptopról van szó, ezidáig tökéletesen működött!



2015. dec. 29. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az új BIOS-al van a probléma? Nem próbáltad visszaállítani a régit, esetleg ezt resetelni(az elemet kihúzod, vagy BIOS-ban LOAD OPTIMAL DEFAULT). Esetleg még kihagytál egy drivert, tipikusan ilyenek amik nem látszónak az eszközkezelőben pl.: power management driver stb.
2015. dec. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kétfajta Bios verziót tudok letölteni a HP oldaláról. Mindkettővel próbáltam, semmi változás. A Biosban is minden értéket alap beállításra állítottam. Slim Driver, Windows már nem talál semmit. A HP honlapján sem jelzi, hogy kellene még valami más. Őszintén korábban még ennyi drivert sem telepítettem, elég volt amit a windows felrakott, de most csak szívok.
2015. dec. 29. 00:43
 3/3 anonim ***** válasza:
nem olvastam végi eme sok okosságot, egyszerűen vedd ki a pipát a wifi lekapcsoljon-e című kérdés elől.Tudod hol van?
2015. dec. 29. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!