Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Microsoft Word- on szerkeszt...

Samu Jánosné kérdése:

A Microsoft Word- on szerkesztettem egy szöveget. Hogy tudom azt a facebookra feltenni és megosztani? A fényképfeltöltésnél nem fogadta el, mert meghaladja a meghatározott nagyságot.

Figyelt kérdés

2015. dec. 29. 17:43
 1/3 Lajos54 ***** válasza:
100%

Word (vagy bármilyen más) dokumentumot nem tudsz a facebookon megosztani. Kijelölheted a teljes szöveget, lemásolod, majd beilleszted a hozzászólásodba. Persze a formázások el fognak veszni, csak a szöveg marad meg.

Vagy átalakítod képpé, akkor képként megoszthatod. De ha túl sok a szöveg, akkor nehezen lesz olvasható. Ha mégis mindenáron szeretnéd megosztani, akkor esetleg csinálj belőle több képet.

2015. dec. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem előbb mentsd el egy mappába, és illeszd be utána a hozzászólásokba, de ugye, a keret, meg a színek meg minden el fog tűnni, csak a szöveg marad meg, de képbe rakhatod, ha azt szeretnéd, hogy minden rajta legyen:)
2015. dec. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket.
2015. dec. 30. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!