Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » RunDLL HIBA javítása?

RunDLL HIBA javítása?

Figyelt kérdés
Valaki segítsen amikor bekapcsolom a gépet ezt írja ki mindig... :( [link]

2016. jan. 1. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez egy korábban letöltött valamilyen program maradvány lehet, ami a törlés ellenére el akar indulni a windows-al. Nincs semmi jelentősége. X-eld ki és annyi !

De ha zavar, akkor az Adwanced System care-nak van egy startap takarító funkciója, azzal ki lehet gyomlálni.

2016. jan. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ment a pacsi
2016. jan. 1. 12:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
vírus maradványnak nézem... nem ártana átnézetni a gépet.
2016. jan. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Átvizsgáltam Malwarabystel teljesen.. ott mindent töröltem amit kellet, és még ezzel a progivalis most amit az első írt, de megint ki írja valaki segíteni hogyan tűnthetetném el?
2016. jan. 1. 12:33
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

MS AutoRuns programjával is nézd meg mi indul a rendszerrel.

[link]

Sárgával jelöli amit nem talál, és még vírus total -os ellenőrzés is van már benne.

Így ha valami veszélyes azt is jellőli.

2016. jan. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen megvan a itt van, és most mit csináljak ha megtaláltam? [link]
2016. jan. 1. 12:52
 7/9 anonim ***** válasza:
pipa ki előle, és gép restart. :-)
2016. jan. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezer hála! És boldog új évet, köszönöm tényleg... nagyon idegesített már :) szerintem a malwarebytes ki törölhette vagy valami :S Ment a pacsi mindegyik válaszra Kösz!
2016. jan. 1. 12:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit, nézd át a többit is, felesleges tools, service dolgokat is kielehet kapcslni, csak a driver -eket ne báncsd :-)
2016. jan. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!