Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szép napot. Biostar TA785G3...

Molnar kérdése:

Szép napot. Biostar TA785G3 HD rev 5. 0 és az integrált, videonál. Csak 32 bites, , hogy lehet és hol kel beálitani hogy 64 bites legyen? Mert még divix videot se tudok lejátszani vele, akad, lelassul. Ha kérhetem jo szájbarágosan irjon ki tudja?

Figyelt kérdés
hogy álitsam átt a biosban vagy nem is tudom hol az integrált videot, 32 bitröl 64 bitre?
2016. jan. 6. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem te a Windowsra gondolsz. 32 bites van feltelepítve és neked 64 kellene?

Azt nem lehet átállítani, újra kell telepíteni egy 64 bites Windows-al.

De ha nincs több, mint 4 gb ramot akkor nincs értelme, a videólejátszás hibájának valami más oka lesz.

2016. jan. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mindig ezt a win hetet telepitem az aida is 64 lát és a nedszer is.
2016. jan. 6. 11:16
 3/3 A kérdező kommentje:
azt el felejtetem le irni hogy singlibe van 2 gb ramom. ez is befojásolhatja hyogy csak 32 biten megy az integrált video?
2016. jan. 7. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!