Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Legális ilyen kulccsal aktivál...

Legális ilyen kulccsal aktiválni Windows- t?

Figyelt kérdés
[link]

2016. jan. 17. 13:45
 1/3 Reiber Péter ***** válasza:

Jogilag vagy technikailag "legális"?

Egyébként nem az, már fel is függesztették a hirdetést.


Ez nekem annak a modern változatának tűnik amikor valaki házilag írt szines nyomtatóval felmatricázott lemezt árult a 90es években.


Én is tudok olyan kms szervett csinálni, hogy 2 hónapig akár 10ezer licenszt aktiválhatok rá.


Ez is ilyesmi lehet, leszedik a lét, örül a sok balek-manó hogy megy a rendszere, majd egyszercsak lelelövik a szervert és csá, mindenkinek "kifeketedik" a cucc, és "ön szoftverkalódkodás áldozata lett"...ennyike


Ők meg beszednek párszáz embertől 6ezret, az már milliós pénz, és meddig tart csinálni egy ilyen szervert egy profinak, pár óra alatt megvan.

2016. jan. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A vanskeys.com és társai is ilyenek lehetnek?
2016. jan. 17. 14:42
 3/3 anonim ***** válasza:
#1 De a kamu KMS szervernek más a címe és manuálisan kell azt a rendszerbe bemókolni nem? Szóval ha ad egy kulcsot és az működik alapból (és a hozzászólások és értékelések alapján úgy tűnik, hogy igen), akkor mi a helyzet? Mondjuk nekem is gyanús a dolog, de jó lenne tudni, hogy ezek milyen kulcsok (lopottak netán?). Mondjuk a Microsoft adhatná legalább a Home verziókat jóval olcsóbban, biztosan sokan megvennék 8-10k-ért is.
2016. jan. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!