Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Lemez 100%-on van állandóan,...

A Lemez 100%-on van állandóan, Miért?

Figyelt kérdés

Win 10-es van fent nem tudom h ez az oka e de már kb 1 hónapja állandóan 100-on pörög a lemez. HA megnézem hogy miért semmi extrát nem látok pár program fut 0,...mbs -sel és mégis!


Leginkább ha töltök le vagy nézek videót a neten esetleg játszok! Ha töltök és nézek is vmit max 10 perc és megadja magát vagy újraindítja ő magát vagy nekem kell mert nem csinál semmit. Ha meg játszok az meg önmagában is elég ahhoz hogy pár perc alatt befagyjon. Nem tudom mit lehetne tenni ez ügyben!


2016. febr. 14. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen winnyó?
2016. febr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem valamilyen vírus vagy hdd hiba. Futtass le egy vírus irtót meg nézd meg hdd sentinellel a hddt.
2016. febr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

WL 1500GSA6454G ATA Device 1,4TB


Ketté van szedve egy 420Gb-re meg 976GB-re.


Tegnap futtattam le a Malwarebytes Anti-Malware. Talált vmiket amit töröltettem is vele de nem javult semmi!

2016. febr. 14. 15:44
 4/4 A kérdező kommentje:

Elvégeztem rajta a Hard Disk Sentinel.


Teljesítmény 100% Kiváló


Kondíció 98% Kíváló

2016. febr. 14. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!