Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vélemények a laptopokról?...

Vélemények a laptopokról? (link a leírásban)

Figyelt kérdés

3 gépet néztem ki, igazából, én csak filmeznék rajta, alapvető dolgokra használnám emellett. Játszani nem igen játszom nem is ez a fontos számomra.


[link]

[link]

[link]


Nekem a HP szimpatikus inkább, hogy mért ne kérdezzétek, de talán az ára miatt? :)


De szeretnék egy olyan gépet vásárolni, ami azért nem hagy cserben és jól végzi a dolgát.


Szerintetek az olcsóbbik jobb? Vagy inkább a drágábbak közül válasszak?


Várom a véleményeket! :)



2016. febr. 17. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:

lenovo>asus>hp

de a lenovo éri meg a legjobban, a hp az nagyon felejtős.

2016. febr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha notebook, akkor gondolom a hordozhatóság nem hátrány. Attól eltekintve, hogy gyengék, ezek egyébként is borzalmas gépek. Nagyok és nehezek. Háromból kettő közel 2,5 kiló. Nem szívesen hurcolnék magammal egy ilyet egész nap, az biztos. Ebben az árkategóriában minőséget sem lehet elvárni.
2016. febr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor esetleg tudsz ajánlani 100 ezerig egy laptopot? :)
2016. febr. 17. 18:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Használt üzleti/workstation gépet érdemes keresni ennyiért vagy jobb tabletet dokkolós billentyűzettel. Ezek a low-end notik a súlyuknak megfelelő hulladékfém árát nem érik meg sokszor.
2016. febr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!