Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kb 1,5hónapja raktam össze...

Kb 1,5hónapja raktam össze egy új gépet mert a régi már elavult volt (kb 6éves). Minden elemet kicseréltem benne kivéve a winchestert de most rendkívüli módon belassult. A windows is nagyon nehezen jön be nem hogy játszak rajta. Vinyo lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Kb 1,5hónapja raktam össze egy új gépet mert a régi már elavult volt (kb 6éves). Minden elemet kicseréltem benne kivéve a winchestert de most rendkívüli módon belassult. A windows is nagyon nehezen jön be. Egyik nap még tökéletesen működött aztán a másik nap már nem. A vinyó lehet a hibás és cseréljem le vagy van valami beállítás esetleg a BIOS-ba amivel javítható? (Proci 3,7ghz i3). Annyi még hozzá hogy a régi gépen is a vége felé eljátszotta ugyanezt.

2016. febr. 20. 22:19
 1/1 anonim ***** válasza:
HDD Sentinel nevű programmal nézd meg a vinyónak az állapotát és akkor kiderül. Lassulást egyébként vírus is okozhat, bár ha az előző gépeden is jelentkezett, akkor nem valószínű ez az opcsió. Feladatkezelőben nézd meg, hogy nem eszi e valami a memóriát vagy a CPU-t nem használja e valami jobban mint kéne. Nem írtad le, milyen Windows-od van, de a Windows 10-nek a 11580-as Build-je frissítéskor okozhatja ezt a problémát. Ennek kijavítására rátérek, ha megírtad milyen oprendszered van. Elsőként a HDD Sentinellel ellenőrizd a vinyót, majd ha minden rendben, akkor a feladatkezelőt.
2016. febr. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!