Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A headsetemet a front panel...

A headsetemet a front panel Jackbe bedugva, a Realtek HD Audio Manager egynek érzékeli a hangfalammal. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Vettem egy új headsetet. Bedugom az előlapi Jack csatlakozókba, de a Realtek HD Audio Manager egy és ugyanazon eszközként érzékeli a már hátul bedugott hangfalammal.


Mit tehetnék, hogy külön eszközként felismerje őket?


Az előző, USB-s headsetemmel soha nem volt ilyen gondom.


Ha jól látom, a mikrofont fel sem ismeri rendesen.


Alaplap: Asus H97-Plus

Ház: Gigabyte GZ-X7

Új headset: Kingston HyperX Cloud

(Régi headset: Plantronics Gamecom 780)

Hangfal: Genius SW-HF 6000 5.1



2016. márc. 1. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs ott olyan a managerben,hogy a bemenetek átkonfigurálása? remap,assign stb..
2016. márc. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nincs.


Ha bedugom az előlapra a mikrofont, megjelenik egy Microphone eszköz az Audio Managerben. A Speakers-t, amire szépen be voltak állítva a hátlapon bedugott 5.1-es hangfalam hangszórói, az előlapon bedugott fejhallgatóra ismeri fel, csak azon van hang. Felülírja, mintha a hangfal be sem lenne dugva...


Idő közben észrevettem, minden más mikrofon-eszközt lecsatlakoztatva, hogy a headset mikrofonon abszolút nem megy át hang. Semmi, süket. Remélem, nem kell visszaküldenem, mert gyári hibásat kaptam....

2016. márc. 1. 15:21
 3/5 A kérdező kommentje:

Közben sikerült a mikrofont ellenőriznem. Laptopon működik, bár zúg (?).


A Jackek kiosztását továbbra sem tudom megoldani.

2016. márc. 1. 15:51
 4/5 A kérdező kommentje:
Idő közben rájöttem, hogy integrált hangkártyával nem fog menni, hogy az előlapi és a hátlapi jacket egyszerre használjam...
2016. márc. 1. 16:28
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt azt írja,hogy van egy kulcs (de lehet fogaskerék ikon) az analóg résznél. Akkor lehet valamit állítgatni,nekem most nincs ilyenem,hogy próbálgassam, de emlékszem rá,hogy volt olyan kártya,ahol lehetett konfigurálni. Persze lehet,hogy hátul,ha van másik csatlakozó,akkor ott kéne átdugni a hangfalat és azt átkonfigolni mint normál hangfal. ..

2016. márc. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!