Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Usb Hid-at honnan tudok...

Usb Hid-at honnan tudok letölteni? A Gépem néha tök random nem érzékeli az usb-s egeret. Elég zavaró játék közben, meg amúgy is. (az egérnek semmi baja) Én erre tippelek hogy nincs usb hid, vagy hibás. Valakinek valami ötlet? (win xp)

Figyelt kérdés
2016. márc. 3. 20:36
 1/2 Pelenkásfiú ***** válasza:

Az USB HID (human interface device) egy specifikáció, nem valami, amit le lehet tölteni. Esetleg drivert hozzá, de ha nem lenne, akkor sosem működne, nem csak néha lenne rossz.

Valószínűleg kontakthibás a csatlakozó. (Enyém is az sajnos, de ha nem érek hozzá, működik :D)

2016. márc. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nah kipróbáltam usb hosszabítóval, azzal is ezt csinálja, most már én is arra gyanakszom erősen, hogy kontakt hibás az egér.. 800 ft volt és az elején nem csinált ilyet csak egy idő mulva :D holnap veszek egy normálisat
2016. márc. 3. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!