Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A képen látható laptop milyen...

A képen látható laptop milyen fajta/márkájú?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Heló!


Azt szeretném kérdezni, hogy a linkre kattintva megtekintett képen található laptop/notebook milyen márkájú, és azon belül melyik "kiadás"? Eléggé megtetszett rajta az az apró üdvözlő üzenet, meg úgy az egész lénye.


Segítő válaszotokat előre is köszönöm!


Szia!



2016. márc. 14. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem apple
2016. márc. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem macbook air. Bár ilyen üdvözlőképernyő szerintem nincs a magyar változatban.
2016. márc. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Meglehet. Viszont láttam más képeken is ezt a bizonyos üdvözlő üzenetet, ami annyira megfogott. Az egyik képen rázoomoltam a készülékre, és a bal alsó sarokban ott volt a Windows jel/logó. (Elnézést, a magyarázásomból megbukhatnék) Talán minden gépre/laptopra/notebookra stb. érvényes, mert mondjuk ez egy kis alkalmazás?
2016. márc. 14. 19:28
 4/8 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak: Ha magyar változat nincs, az annyira nem baj. Amióta iskola padjait koptatom az angol nyelvet tanulom, szóval azzal nincs problémám. :)
2016. márc. 14. 19:30
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


ez pl egy windows 10 üdvözlőképernyő.


Nem tudom mennyire vagy tisztában vele, de ezeket általában a digitális asszisztensekkel készítik. Apple- Siri, Microsoft - Cortana. Mivel egyik se érhető el magyar nyelven, ezért nálunk csak akkor működnek, ha átállítod a gép nyelvét pl. angolra.

2016. márc. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ó értem. Szóval én nem tehetem meg azt, hogy a Windows 7-es gépemre ráteszek egy ilyet? Csak a modernebb változatokra, és a digitális asszisztensekkel elérhető?
2016. márc. 14. 19:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Pontosan.
2016. márc. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm!

És ezek a digitális asszisztensek mely készülékekbe vannak benne? (Lehet hülye a kérdésem, de mint ahogy már említettem, magyarázásból bukhatnék)

2016. márc. 14. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!