Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan konvertáljak DV Kazettát?

Hogyan konvertáljak DV Kazettát?

Figyelt kérdés
Van egy kb.10 perces felvételem DV kazin és átmásoltam a gépre így majdnem 1,5 Gb.Ez dúrva...Milyen programmal tudom,vagy hogyan tudnám barátibb méretűvé tenni?
2008. szept. 21. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs "rendes" videoszerkesztőd, akkor hívd be a Windows Movie Makert, ott a jobb oldali menüben válaszd a "video importálása" menüpontot. Ezzel behivod a letöltött avi-t. Utána a középső részből (gyűjtemény) áthúzod a videósávra az elemeket. Ezt látni fogod, hogy melyik. Ha megvan, File menü, filmfájl mentése - és wmv-ben elmenti. Remélhetőleg kisebb lesz. :)

Persze, van sok más módszer is, de ezzel feliratokat meg effekteket is tehetsz rá.

2008. szept. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez jó lenne :D ,de Movie Maker egy nagy rakás kaki...LEfagy kilép ésatöbbi.Nincs valami más megoldás?
2008. szept. 21. 17:36
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
A lefagyás, kilépés esetleg attól lehet, hogy van fent valami kodek pack a gépen, és azzal összeakad a program. Nálam legalábbis ezt csinálta. De ha leszedtem minden kodeket a gépről akkor máris nem fagyott le.:)
2008. szept. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!