Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Num lock miért kapcsol ki...

Csaba1207 kérdése:

Num lock miért kapcsol ki állandóan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Laptopot használok munkám során. Sűrűn használom a num padot, de nagyon idegesít, hogy munka közben, mikor használni akarom a num padot, random jelleggel ki kapcsol a num lock. Nem tudtam megfigyelni hogy mitől van ez. A InitialKeyboardIndicators nevű, string típusú bejegyzést átállítottam 2-es értékre, de megint csinálja. A bejegyzést ellenőriztem, az a kettes értéken van továbbra is.



2016. márc. 25. 09:07
 1/2 Pelenkásfiú ***** válasza:

Nem használsz virtuális gépet vagy remote desktopot?

Nekem pl. a VirtualBox rendszeresen elállítja, de már RDP esetén is volt rá példa.

2016. márc. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Használok távoli asztalt, de ha éppen nem működik, csak egyszerűen egy excel táblában dolgozok, egyik pillanatban még számokat ír, másik pillanatban meg már ki van kapcsolva, és bosszantó, hogy szám beírás helyett a cellák között ugrálok :). Van hogy ezt 2×-3× is eljátssza egy egyszerű excel tábla kitöltésénél. Lehet hogy külső billentyűt fogok használni, mert ez megöl.
2016. márc. 27. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!