Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopról átirányított kép...

A laptopról átirányított kép nem tölti ki a "szélesvásznú" monitort, mit tudok vele tenni?

Figyelt kérdés
Eddig is ez volt a módi, de most az új laptop Windows 10-zel nem hozza azt az általam kedvelt, vízszintesen nyújtott kitöltést, amit könnyebben olvasok. Jóval kisebb, mint a laptop kijelzője.
2016. márc. 27. 10:34
 1/4 Szirty ***** válasza:
Ha eltér a kép és a megjelenítő képaránya, akkor nem tudja torzítás nélkül kitölteni a teljes képernyőterületet.
2016. márc. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Torzat akarok!:) Vízszintesen nyújtottat. A legkisebb felbontásra állítva elértem. Az eggyel nagyobb felbontás már megint miniatűröket eredményez.

Köszi szépen!

2016. márc. 27. 13:48
 3/4 Szirty ***** válasza:
Nem tudok azonosulni az igényeddel (én nem szeretnék torz képet) de ez mindegy is, minden attól függ milyen képet milyen készülékről milyen csatlakozáson keresztül milyen készüléken akarsz megjeleníteni.
2016. márc. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Éppen most kiiktattam a monitort. Jó lesz ez így, úgy látom. Ha a függőlegesnél jobban döntöm, nagyon jól meglátom a betűket meg mindent. A szélesvásznút kihasználni egyelőre csaak torzítással lehet - ha jól gondolom.
2016. márc. 27. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!