Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik torrentoldalra érdemes...

Melyik torrentoldalra érdemes regisztrálni? Lehetőkeg olyan érdekel, ahol vannak freeleech torrentek, nálam feltöltési arány javítása miatt.

Figyelt kérdés
Ncoren fent vagyok, de megszűntek a free torrentek és ezáltal hit' runt kapok pedig próbálok feltölteni.
2016. ápr. 17. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Valami nagyon rossz másolat kamu oldalon lehetsz, mert nCore-on évek óta free leech van és eltörölték az arányszámítást is.
2016. ápr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát meglepő hogy ezt mondod, ncore..cc oldalon vagyok.

Most kaptam hit n runt mert nem.eleget töltöttem fel.

2016. ápr. 17. 19:41
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint nem olvastad a szabályzatot vagy nem értetted. A ratiofree rendszer lényege, hogy a túlseedelt torrentek miatt nem kell arányt tartani. Ehhez elég ha seedben tartod a torrenteket, és akkor sem kapsz büntetést ha nem tudtál visszatölteni 1 MB-ot sem.

4-6 heted van arra, hogy összesen 48 órányit futtasd a torrenteket, és akkor nem kapsz HnR büntetést.


Az oldalra visszatérve: messze a legjobb statisztikával bír, nem találsz ennél jobb magyar oldalt.

2016. ápr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!