Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Minecraft pluginokkal kapcsola...

Minecraft pluginokkal kapcsolatos alap dolgok, kérdések?

Figyelt kérdés

Melyik pluginokra lesz szükségem? Légyszi segítsetek.

1. Világ létrehozás. Valami /mv volt a parancs de nem emlékszem mi a pontos neve? Ezzel tudok teljesen üres világot létre hozni? Ahol nincs semmi, csak a nagy üresség. Egy block se.

2. Rang létrehozása. Permissionokkal. Groupmanagert használtam de ha jól tudom nincs rá frissítés már. Valami mást helyette tudtok?

3. Ládákban bizonyos időnként újra termelődik az adott item. Erre valami plugin?

4. Ha kilép a játékos, automatán a spawnra rakja, ne ahol kilépett. Vagy ez essentialsban megoldható?


Nagyjábból ennyi. Kérlek ha egyikre tudod a válaszd írd meg! Fontos lenne! Köszönöm szépen!



2016. ápr. 23. 19:10
 1/6 Lord Kobak válasza:

1. ha ott a világlétrehozásnal rámész ott alul a további beállítások gombra, és ott válts arra, hogy lapos legyen a világ módjy és akkor nem tob be szinte semmit (creative módba működött)

2.Bocsi, de erre még nem találtam semmit (jelzek, ha találtam rá valamit).

3. Ez egy saját technika. Menj oda a ládádhoz, és vegyél ki belőle pár dolgot, amiből jól jönne, ha több lenne, és miután ez megvan zárd be a játékot ( ahoz, hogy ez működjön, nem szabad a ládát bezárni). és amikor legközelebb belépsz akkor a ládádban és a kezedben is meglesz az eredeti mennyiség.

4.Ha bezárja a játékot, és később újra elindítja, akkor igen. Ha meghal az otthonához spawnolja.

2016. ápr. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De az nem jó. Mindenképp úgy kéne, hogy a játékos kiveszi, és 10perc múlva rakja be a ládába ugyan azokat a cuccokat.
2016. ápr. 24. 08:51
 3/6 Lord Kobak válasza:

Hát akkor nemtom, de megpróbálok segíteni.

2. NBTexplorer

2016. ápr. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lord Kobak válasza:

[link]


próbáld meg ezt.

2016. ápr. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 piro11221 válasza:
A 3. tresure chest
2016. ápr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Treasure Chest*
2016. ápr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!