Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ebayen vásároltam és a termek...

Ebayen vásároltam és a termek nem jött meg. Az elado azt állítja vissza küldte a pénzt, paypalt emleget, de én nem paypalról fizetek hanem bankszámláról. Hol van a pénzem? Hogyan tudnék utána járni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 4. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor buktad valszeg. A paypal estén jelentheted és van käuferschutz. Még nekem eddig minden megjött így nem kellett, de ezt írják, hogy ha paypallal fizetsz, akkor az ebay kezeskedik, hogy rendeznek mindent. Adsz negatívot, jelented az esetet és az ebay elintézi. Banki átutalásnál viszont szerintem kevés az esély.
2016. máj. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ebay vevőszolgálatnak.
2016. máj. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*írj
2016. máj. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2016. máj. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A link alatt ezeket írja biztonságosnak:

PayPal

Kreditkarte

Lastschrift

Kauf auf Rechnung

Click & Collect

Artikel mit dem eBay-Garantie Logo

2016. máj. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Nem paypalrol fizetek, hanem bankszámláról."

Ha arra gondolsz hogy paypalon keresztül fizettél bankkártyával, akkor a bankszámlád fog landolni az összeg 2-15 munkanapon belül. Ha másra gondolsz, akkor kérlek részletezd, hogy hogy is fizettél.

2016. máj. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akár 1 hónap is lehet,mig jóvá írják
2016. máj. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!