Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha az operációs rendszer...

Ha az operációs rendszer telepítésekor véletlenül töröltem a számítógépes adataim, van rá lehetőségem hogy visszaszerezzem őket?

Figyelt kérdés
Valójában a kérdésem ott kezdődött hogy néhány hónappal ezelőtt a számítógépem Windows 10-re frissített, bár a Windows 7-el tökéletesen elégedett voltam. Észrevettem hogy a számítógép nem csak furcsa kezelhetőséggel rendelkezik, de sok programot nem tud elindítani, ami a Win 7-el tökéletesen működött. Halasztgattam és próbáltam megszokni, de végül megpróbáltam a számítógépre visszatelepíteni az eredeti Op rendszert, de véletlenül félrekattintottam és letöröltem minden személyed adatot. Fényképeket, programokat, és minden mást elvesztettem. Elnézést ha a ostobaságot kérdezek, de nincs rá mód hogy a számítógépet visszaállíthassam egy korábbi állapotába, vagy valahogy visszaszerezzem az elveszett adataimat?

2016. máj. 12. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Azért az a félrekattintás nem úgy működik :D

Alapból megkérdi és még figyelmezett is.

És sajnos nincs, már nincs. Főleg, ha 1 HDD-t használsz és teljesen formáztad.

2016. máj. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Alapesetben törölt adatok visszahozhatóak, de a te esetedben már szerintem keresztet vethetsz rájuk :/

Sajnálom, hogy csak rossz hírt tudtam közölni :/

2016. máj. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Szirty ***** válasza:

"...a számítógépem Windows 10-re frissített, bár a Windows 7-el tökéletesen elégedett voltam."


Ami nem romlott el, azt nem javítjuk!

2016. máj. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

R.I.P adatok

talán a kürt helyreállíthatja pénzért

2016. máj. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem itt a kürt se segít ők másabb jellegre specialzálódtak.


Röviden tömören, vannak az adatok, ha formázzuk őket, akkor csak a logikailag "elméletileg" törli őket, azaz még ott vannak de a gép már úgy látja, hogy héé szabad terület ide tudok írni adatot. És igen az új windows erre a szabad területre írva valószínű. Még bizonyos adatok talán ott lehetnek, hiszen egy windows 30GB akkor még sok GB adat ott lehet amit nem írt felül.


A GET data back NTFS programnak nézz utána. És ne írj semmit a merevlemezre amit nem muszáj.

2016. máj. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ó, hálásan köszönöm az összes kommentelőnek, különösen az utolsónak. Az életemet mentetted meg, szó szerint.
2016. máj. 14. 16:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Sikerült bármit is visszanyerni? Ha sok GB adatod volt akkor tényleg van esély, hogy némi GB adat még ott van érintetlenül, de az a terület rész amire a windows felíródott az mindent felülírt.
2016. máj. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindent visszanyertem ami fontos számomra. Programokat, videókat, képeket és minden mást ami lényeges volt. :)
2016. máj. 17. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!