Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem kapcsol be a laptopom,...

Nem kapcsol be a laptopom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem kapcsol be az Acer Aspire E1 laptopom. Töltő nélkül nem is működött, az aksi csatlakoztatva, de nem töltődik állapotban volt, de azt láttam, hogy mindig egy picivel kevesebb százalékot mutatott. A töltőben is sokszor megtörtek a szálak, de szerintem most nem az lehet a baj, mert akárhogy igazgatom, akkor sem reagál rá a laptop. Mi lehet a baj?

2016. máj. 16. 08:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Acer Aspire E1-532 a neve pontosan
2016. máj. 16. 08:33
 2/5 anonim ***** válasza:

Valami értesítő led van a gépen ha rádugod a töltőt?

Próbáld akksi nélkül ha persze ki lehet szedni, és kábellel csak.


Nekem is volt hasonló gondom, a töltő kábel rá volt dugva de nem töltötte a gépet, írta is hogy (csatlakozva, de nem töltődik). mivel lenovom van, leszedtem egy lenovo setting progit, ezen volt olyan funkció hogy gyors töltés, és már reagált.

2016. máj. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van, de az sem világít. Szóval nem tudom, hogy a töltővel van a baj vagy az aksi purcant ki.
2016. máj. 16. 10:07
 4/5 anonim válasza:
Nézd át az áramkört
2016. máj. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem van egy új akkumulátorom, vedd meg! :)
2016. máj. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!