Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vadi új GPS- t vettem, bekapcs...

Feri49 kérdése:

Vadi új GPS- t vettem, bekapcsolva maradt, töltés nélkül, és most meg nem veszi a töltést. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
2016. máj. 17. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Tedd töltőre, hagyd úgy, van esély, hogy néhány óra alatt észheztér és negindul a töltés.
2016. máj. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lajos54 ***** válasza:
Telefonnál is előfordul hasonló. Ha teljesen lemerül az aksi, elég hosszú idő kell neki, míg "felébred", és elkezdi kijelezni, hogy van töltés. De attól függetlenül addig is tölt, csak nem jelzi.
2016. máj. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 b4r4thg ***** válasza:
Igen, valószínű a hosszú töltésidő megoldja majd a gondot.
2016. máj. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Folyamatosan ég a zöld LED , ami ha töltés megy akkor piros szokott lenni.Egyébként is érezni lehet ha megy a töltés , mert langyos az adapter.Végül aztán Reset-et nyomtam kétszer és így javult meg.
2016. máj. 19. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!