Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a laptopról? A specifikációkat lent csatolom.

Figyelt kérdés

Szeretnék hamarosan laptopot vásárolni, viszont nem tudok dönteni, mert egyszer jót egyszer rosszat hallok a Dell gépekről.


[link]

Neked mi a véleményed, erről?

Köszi!


2016. jún. 3. 02:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez az egész a felhasználástól is függ.


Sokkal jobban mutatna benne egy GTX930M, de így sem borzalmas - nyilvánvalóan nem játékra lett kitalálva. De akkor meg sokkal jobbnak tartom azt, ha inkább kisebb SSD-t pakolunk bele egy lassú HDD helyett.


A hivatalos oldalon sokat panaszkodnak a rossz minőségű képernyőre ezért nem feltétlenül ideális választás.

2016. jún. 3. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A 655U nem olyan izmos, mint kellene, hiába i7.

i7 [link]


egy i5 6200u is közel annyit tud [link] így nem éri meg szerintem a felárat.


pl ez olcsóbb>>> [link] max belepattintasz + 4GB RAM-ot.


...szerintem. :)

2016. jún. 3. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6500U
2016. jún. 3. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a válaszokat!

Ti milyen laptopot ajánlanátok max 230.000Ft-ért?

Programozásra használnám.

Pl: Android Studio

2016. jún. 3. 10:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazából ez nagyon tág téma, rengeteg laptop van ami megfelel és szinte mindenkinek más az igénye szóval így nehéz ezt megmondani, én azt mondom, hogy amit linkeltél az tök jó, de ahogy előttem is írták ha nem kell nagy tárhely akkor inkább SSD-vel venném.
2016. jún. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!