Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Leáll a laptop játék közben...

Leáll a laptop játék közben (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Tehát adott egy 1 éves, Toshiba márkájú laptop(Intel Core i7 4510U @ 2.00GHz , 12GB ram),Intel HD Graphics Family (Toshiba)

2048MBATI AMD Radeon R7 M260 (Toshiba)

931GB TOSHIBA MQ01ABD100 (SATA) )

Dark Souls 3, Fallout 4, Black Ops 3 ezeket jól bírja akár 5-6 órán át is tudok velük játszani probléma nélkül. Viszont ezen játékok alatt: League of Legends,Dirty Bomb, Call of Duty 2, 20-25 perc után hírtelen kikapcsol(Játék közben) és elég meleg az alja.

Mi lehet az oka(hűtőpad van alatta,rendszeresen tisztíttatom a lapost)?



2016. jún. 19. 17:34
 1/4 baad ***** válasza:
100%
Szerintem túlmelegedés lehet, és a biztonsági funkciója kikapcsolja. Próbáld meg a furmarkot, hogy kit szól hozzá: [link]
2016. jún. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 baad ***** válasza:
100%
A BIOS-ban lehet hogy lekapcsolási küszöb szintet is tudsz állítani, nézd meg, állítsd magasabbra ha lehetséges.
2016. jún. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azóta leszedtem a Speccy nevezetű programot , nagy valószínűséggel a v.kártya melegszik túl. Ami egy kicsit furcsa nekem, hogy a kis gépigényű játékoknál(CoD2,LoL) akár 90° fölé is megy , amíg a nagyobb gépigényűeknél(Dark Souls 3, GTA V) 75-80 ° körül ugrál.
2016. jún. 19. 22:13
 4/4 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldani, a gyári ram mellé nemrég vettem egyet és az okozta a problémát. Mióta kvettem nincs ilyen gond, sőt a gyorsabb is azóta a lapos :P
2016. jún. 29. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!