Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy olyan kérdésem, van hogy...

Egy olyan kérdésem, van hogy valaki járt már úgy, hogy egy külső vinyót egy Samsung okos tévére rádugott és majd visszadugta a laptopjára és nem látta a vinyó tartalmát? Csak a tévé látja a vinyó tartalmát.

Figyelt kérdés
A laptop annyit ír ki, hogy nem lehet hozzáférni.

2016. jún. 21. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én tévém leírásában benne van, hogy csak olyan eszközt dugjak rá, ami üres, mondjuk csak akkor, ha rögzíteni akarok rá filmet. Kicsit vicces, de a tartalomért nem vállalnak felelősséget..... Szerintem ez azt jelenti, hogy ha neki nem tetszik az usb eszköz fáljrendszere, akkor megformázza. De csak tipp, engem is érdekelne.
2016. jún. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 lali51 ***** válasza:
A leírásban az is benne van ha rögzítel valamit csak ugyan az a tv tudja lejátszani.
2016. jún. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja igen, az is benne van.

Gyanítom, hogy a winyó fáljrendszere RAW lett, ami azért szar, mert a windows azt nem tudja elkezelni.

2016. jún. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gábor_79 ***** válasza:
A TV saját fájlrendszert használ, amit a windows nem tud kezelni. Azért óvatosan ess neki a windows alól formázásnak, vagyis inkább ne, mert emiatt hibával végződhet. Többször olvastam ilyesmit ebben a felállásban. Szóval egy live Linux rendszer alatt lenne az ideális. A Yumi nevezetű programmal fel rakod egy pendrive-ra a Parted Magic programot és arról indítod a gépet. Az biztosan lekezeli a lemezed. De persze megpróbálhatod windows alól is szimplán, de nem javaslom.
2016. jún. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is csak utolsó próbálkozásnak formáznám Windows-ban. Tönkre nem teszi, csak nem lesznek meg az adataid. Igazából én is a Linuxot javaslom. Van linux ami CD-ről is indítható, az mindent felismer.
2016. jún. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!