Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gyárilag telepített win7...

Gyárilag telepített win7 újratelepítése samsung laptopon? Részletek lent

Figyelt kérdés

Van egy samsung laptopom, gyárilag telepített win7-tel. Kaptam hozzá egy újratelepítő lemezt is.

Elég ha csak berakom a cd-t és akkor újra is települ?

A fájlok elvesznek az újratelepítés során?

Az alap samsungos programok rajta maradnak/újratelepítődnek?

Előre is köszönöm a segítséget. :)



2016. jún. 25. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Újrahúzásnál minden veszik a C-ről, ott mindent újra kell telepíteni. Ez is a cél...

Amikor megvetted mit mondtak, vagy leírásában nincs utalás az újrahúzásra? DVD-d van, vagy CD-d?

2016. jún. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Megnéztem a lemezt, hát használni nem fogom tudni mert van rajta egy repedés :/

Samsung Recovery Solution viszont van a gépen, ha azzal csinálom az megfelel újratelepítésnek?

2016. jún. 26. 08:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Jó kérdés.

Toshibát láttam eddig előretelepített rendszerrel. Ott rejtett partíción volt a telepítő, újraindítás után bill.komb-val lehetett indítani. A tiednél hogyan működik... Lehet a youtube-on megtalálod.

2016. jún. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A Recovery Soulution direkt erre van, hogy vissza lehessen állítani vásárláskori állapotba,vagy bármilyen korábbi állapotba. Valamint a programokat is lehet telepíteni vele. Más nincs rajta :/
2016. jún. 27. 07:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor indítsd azt. Ha sikerül írj!
2016. jún. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sikerült! Olyan lett mint amikor először bekapcsoltam, minden törlődött róla. Volt pár funkció ami nem működött, most már az is jó.
2016. júl. 2. 13:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi a visszajelzést. Talán másnak is hasznos lesz. :)
2016. júl. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!