Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítene valaki programozásban?

Segítene valaki programozásban?

Figyelt kérdés
Nyáron van egy kis idom, belekezdtem programozást tanulni egy oldalról... Egesz jo mar a html alapokat Elvileg megtanította nekem :D de tuti lesz majd kérdésem... Van akihez fordulhatok?
2016. jún. 29. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti, én is csak tanuló vagyok. De benne lennék az eszmecserében, ha nincs más. :)
2016. jún. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tabaki ***** válasza:

„Van akihez fordulhatok?”

Nem tűnt föl, hogy van egy Programozás rovat is?

A HTML mint programozás... túl nagy elégedettséggel még ne töltsön el, inkább tanulj valami programnyelvet. De ha maradsz a weblapkészítésnél, véletlenül Weblapkészítés rovat is van...

2016. jún. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A html nem programozás, hanem leíró nyelv. Annyit mondhatnál, milyen előzetes tudással rendelkezel és milyen programozás is érdekel. Ha meg html-t akarsz tanulni akkor designolni akarsz, ahhoz meg még jó ha megtanulod a css-t ezek nem annyira nehéz dolgok, sőt.. :D
2016. jún. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyes koszi :D

Kettes meg kezdő fázisban vagyok nagyon es szivesen fogadnek tanácsokat hogy mit erdemes tanulni !!!!

2016. jún. 30. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!