Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows-szaki segítene telepít...

Windows-szaki segítene telepítésben? Nem akar bootolni a win7

Figyelt kérdés

Jelenlegi rendszer ubuntu 16.04

Gép:asus x555dg

Rendszer amit telepiteni szeretnék: win7 64 bit, pendrivera írtam ki az Ubuntu beépített lemezkép írójával

Bedugom a pendrivet, beallitom biosba hogy először arról bootoljon, és ugyanúgy az ubu jön be. Mi a problémája?



2016. júl. 3. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
rosszul írtad ki. unebootinnal még sose volt bajom, rakd fel azt és jó lesz.
2016. júl. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de fel se ismeri a pendrivet
2016. júl. 3. 17:43
 3/11 anonim ***** válasza:
mi nem ismeri fel? ha a gép felismeri, az unebootin is.. ha kell formázd meg.
2016. júl. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Unetbootin nem ismeri fel

Mire formázzam h felismerje?

2016. júl. 3. 17:49
 5/11 anonim válasza:
Win 7 64 bites telepítőt pendrive-ra csak akkor lehet felrakni, ha ntfs-re van formàzva! Van 1 nagyobb file a telepítőn belül, amit nem tud àtmàsolni se fat, se fat 32-es fàjlrendszerre.
2016. júl. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Hàtlapi usb-be dugd be a pengàt és mikor bekapcsolod a gépet nyomkodd a boot menü billentyűjét ami pl az én alaplapom esetében az f12..de neked lehet màsik billentyűt kell. Amikor feljön a boot menü akkor vàlaszd az usbhdd opciót..majd irja, hogy nyomj le egy billentyűt...nyomsz egy entert..aztàn elvileg mennie kell.
2016. júl. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nincs hátlapi usb 2 oldalt vannak a csatik

Megprobalom ntfsre

2016. júl. 3. 18:25
 8/11 anonim válasza:
Igen, bocsi most olvastam, hogy laptoprol van szó. Ha lenne olyan ismerősöd, akinek van windowsos gépe, akkor azt ajànlanàm, hogy rufus-al csinàld meg a bootable pendrivot! Nagyon egyszerű..több leíràs is van a neten!
2016. júl. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
alakul a dolog... fat32t kér az unetbootin
2016. júl. 3. 18:55
 10/11 A kérdező kommentje:
na sikerült felrakni a pendrivera, ettől függetlenül ba$zik bootolni
2016. júl. 3. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!