Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot ajánlanátok?...

Milyen laptopot ajánlanátok? Én teljesen sötét vagyok ehhez

Figyelt kérdés
Most megyek egyetemre, szóval office kell mindenképp, ezen kívül szerintem maximum internetezésre használnám (fb, youtube, esetleg néha egy film). Maximum 150.000 Ft-ot tudok rászánni.

2016. júl. 5. 21:25
 1/2 matuka0001 válasza:

ASUS X554LJ-XO101D Notebook ez komolyabb játékokat is tud futtatni de benne van a keretben bővíthető memória (gyorsabb lesz tőle)


ASUS X555LA-XO2575D Notebook filmekhez is tökéletes bővíthető memória (gyorsabb lesz tőle)

2016. júl. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A felsorolt igények között a Facebook a legerősebb. De az is elmegy lényegében bármilyen mai gépen. A lassúságán nem a gép ereje tud igazán javítani, hanem a jó böngésző, és az, ha letiltod a fölösleges reklámokat és szkripteket.
2016. júl. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!