Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Kezdem a tényekkel: Windows 10-em van, nem vagyok hülye a számítógépekhez és nem régi gépem van. A bajom az lenne, hogy egy idő után nem jön be se a start menü, se a hangerő, sőt a tálcával kapcsolatos dolgok egyáltalán nem működnek. Akkor jó egy darabig, ha a feladatkezelővel leállítom a windows intézőt és utána újraindítom. Mi lehet a baj? Ha nincs megoldás erre, dobom vissza a windows 7-et, mert ezzel az új hulladékkal minden baj van.

2016. júl. 6. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Lefogadom hogy frissítetted ?

Tiszta telepítéssel nincs ilyen gond. Ajánlom .

2016. júl. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kybris válasza:

Nekem is volt ilyen problémám miután telepítettem a Win10-et, sőt az osztálytársamnak is. Utána is néztem mi lehet az oka elég sok helyen, sok mindent nem tudtam meg csak azt hogy másoknak is van/volt ilyesmi baja. Általában újraindítás is segíteni szokott de az sem 100%.

Elég erős a gyanúm hogy a Windows10 a hibás de ha letöltesz pár frissítést ami egyébként automatikusan kéne jöjjön akkor el fog múlni. Legalábbis nálam már egy jó ideje nem volt.

2016. júl. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem, teljesen tisztán van telepítve.
2016. júl. 6. 19:08
 4/8 A kérdező kommentje:
A frissítéseket mindjárt megnézem. Nekem ezt kb. úgy 4 napja csinálja, de már roppantul kiidegelt...
2016. júl. 6. 19:09
 5/8 anonim ***** válasza:
2016. júl. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megcsináltam a videóban látottakat, hát most tart a 20 percnél az újraindítás...
2016. júl. 6. 20:01
 7/8 anonim válasza:

Szia!


Nyisd meg a Parancssort rendszergazdaként és

bemásold be az alábbi sorokat mindegyik végén enter nyomj és indítsd újra a géped.


---------------


Get-AppXPackage -AllUsers | Foreach {Add-AppxPackage -


DisableDevelopmentMode -Register


"$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"­}


-------------


Get-appxpackage -all *shellexperience* -packagetype bundle |% {add-


appxpackage -register -disabledevelopmentmode ($_.installlocation +


“\appxmetadata\appxbundlemanifest.xml”)}­/code]

2016. júl. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!


Nyisd meg a Parancssort rendszergazdaként és

bemásold be az alábbi sorokat mindegyik végén enter nyomj és indítsd újra a géped.



Get-AppXPackage -AllUsers | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"­}


Get-appxpackage -all *shellexperience* -packagetype bundle |% {add-appxpackage -register -disabledevelopmentmode ($_.installlocation + “\appxmetadata\appxbundlemanifest.xml”)}­/code]


Van youtube videó is erről: https://www.youtube.com/watch?v=zsCsuicnAU0

2016. júl. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!