Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem működik, a Windows10...

Németh László68 kérdése:

Miért nem működik, a Windows10 frissítése óta, a SD, SDHC kártya funkció?

Figyelt kérdés
LENOVO G505 laptopom van, és 8.1-ről frissítettem a Windovs10-re, azóta hiába teszem be az SD, SDHC kártyákat, a gép semmire nem reagál. Csak úgy tudom csatlakoztatni a géphez őket, ha valamiben bent vannak, és azt csatlakoztatom, mivel hogy a többi csatlakozó funkció üzemel. De a kártya funkció is nagyon hiányzik, mert egyszerűbb volt, és nem mindig van olyan eszköz a közelben, amibe bele tudom tenni. A kártya olvasó funkciót már újra telepítettem, de sajnos így sem működik. Ebben legyetek olyan szívesek nekem segíteni. De ha lehet akkor egyszerűen magyarázzátok el, mert nem vagyok egy számítógépes zseni, és azt hiszem, már nem is leszek. Valamint még ha lehet lenne még egy kérdésem . Azt szeretném kérdezni, hogy a fent említett laptop, kb. hány évig szokott elmenni, mégis kb. mire számíthatok ? A segítségetek, és válaszotok előre is nagyon szépen köszönöm ! Nagyon nagy tisztelettel : Laci

#SDHC kártya funkció
2016. júl. 13. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
driver: [link]
2016. júl. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsi ! Mondtam már hogy újra telepítettem !!!!!!!!!!!!!
2016. júl. 14. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!