Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne a laptopomat...

Kapitány_úr kérdése:

Hogyan lehetne a laptopomat rendbeszedni?

Figyelt kérdés

Van egy asus x554L laptopom, eredeti windows 8 64bites op.rendszerrel, x64-alapú processzorral, s a következő rendellenességet produkálja időszakosan:

Kikapcsolt állapotban, mikor felnyitom és bekapcsolom, a "Leállítás" képernyő jelenik meg, mikor is hosszú idő alatt leállítja magát, majd ezután tudom csak bekapcsolni ténylegesen. Ha ezt teszi, akkor az asztal betöltése után megjelenik a "Windows nem tud csatlakozni a csoportházirend ügyfél szolgáltatásához" szövegbuborék. Ezek után a google chrome böngészőt vagy nem lehet megnyitni, vagy ha meg is nyílik, folyamatosan összeomlik, nem tud csatlakozni a weblapokhoz. Csak IE böngészőt tudok használni (pl. most is). Itt minden megy, kivéve a youtube-ot, ahol böngészi bár tudok, videót, ha megnyitok, rögtön lefagy egy picit, lelassul, s a videót se lehet egyhuzamban végignézni. Érdekes emellé, hogy a YTD downloader is rendre "sikertelen" letöltést produkál, ha - nagynehezen kimásolván az URL-t - megpróbálnám letölteni a megnézni kívánt videót.

Ezt teszi a laptopom néhány napig, aztán egyszercsak el kezd rendesen működni. (Hasonlóképpen a leírt probléma a böngészővel is, ha sokáig használom a gépet, helyreáll, majd megint újra előjön, és így tovább...)

S mindemellé hozzátenném, hogy a vírusírtóm, ESET Smart Security, egy ideje nem volt frissítve, mert folyton azt mondja nekem, hogy "érvénytelen felhasználónév, vagy jelszó!".


SZóval ez a gondom összefoglalva. Kérlem, aki tud, segítsen, hogyan lehet ezt rendbehozni.

Köszönöm! ^^



2016. júl. 16. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra a windowst.
2016. júl. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
-szerintem is : op rendszer újratelepítése
2016. júl. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem. De egyébként mi okoz ilyesmit egy gépnnél? (Amúgy 1 éves)
2016. júl. 16. 21:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Újratelepítés.

Amúgy használtan vetted? Vagy hogy lehet rajta Windows 8? Már kb egy éve, tudtommal Windows 10-el árulják a laptopokat. 2013-tól 8.1-el, csak előtte lehetett Windows 8-as laptopot kapni (vagyis még épp 2013 nyarán, a 8.1 megjelenése előtt vettem meg a 8-as laptopom)!

2016. aug. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem. Így vettem újonnan.
2016. aug. 23. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!