Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot ajánlotok,...

Milyen laptopot ajánlotok, lányomnak ajándékba ballagásra? Egyáltalán mit kell nézni ami fontos pl:memoria, merevlemez. Stb?

Figyelt kérdés
megnéztem már egy csomot de megmondom öszintén nem akarok rosszat venni ami lassú vagy ilyesmi. Segitsetek esetleg márka ügyben de meg köszönném ha üzlet cimet is adnátok köszike.
2010. ápr. 16. 14:32
 1/6 anonim válasza:
TOSHIBA-k nagyon jók :)
2010. ápr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, most olvastam az acus-ról, és tényleg nem szabad áruházban vásásrolni gépet?
2010. ápr. 16. 14:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Én interneten rendeltem, pár ezerrel olcsóbb volt mint árúházban... céget nem tudok mondani, mivel erdélyi vagyok és drága lenne odáig a szállítás...


Szerintem az Acer jó márka...


Az, hogy mit kell nézni, az legfőképpen attól függ, mire szeretné használni... ha játszani, akkor nem árt az erős processzor, több memória, jobb videócsipp, de ha nem, akkor elsősorban az akummlátort nézném, főleg, ha nem arra fogja használni, hogy az asztalán porosodjon. Esetleg megnézheted a netbookokat is, kicsik, szépek, szinte mindent tudnak... kivéve cd-t olvasni... :)

2010. ápr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mennyit tudsz költeni erre? Ez is befolyásolja.


Attól függ mire, és hol akarja használni.

Az erösebb proci és videókártya jó, csak ha hordozva telepröl szeretné használni, akkor többet is fogyaszt, ezért kevesebb az üzemidö.


A netbookokat nem ajánlom, hacsak nem a hordozhatóság a fő szempont.


Ma már ajánlott a kétmagos processzor, és a 2GB ram.

Merevlemez - amennyi filmet, zenét, egyebet szeretne tárolni, a 250GB egy átlagos méret.


Márkában a Dell-t ,Lenovo-t, Acer-t, HP-t ajánlom.


Árak összehasonlitása

[link]


Boltok

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. ápr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

elözö vagyok, esetleg ezt is érdemes számításba venni

[link]

2010. ápr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ASUS-t vegyl az a legmegbízhatóbb a procija 3GHz-s legyen 2 Gb rammal:D
2010. ápr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!