Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ilyen hibaüzenetnél mit kell...

Ilyen hibaüzenetnél mit kell tenni? A program nem indult el, mert api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0-dll hiányzik a számítógépről.

Figyelt kérdés
A program nem indult el, mert api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0-dll hiányzik a számítógépről. Ez jön ki ha elszeretném indítani a battle.netet! hogyan tudnám megoldani?
2016. júl. 22. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Nem tudom tudsz-e angolul, a 2. pontból töltsd le a gépednek megfelelőt (és telepítsd). Ha nem tudod, melyik az, akkor vezérlőpult->rendszer és biztonság->rendszer ->megnézed hány bites az operációs rendszer.

Remélem tudtam segíteni.

2016. júl. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
megoldódott annyival, hogy újratelepítettem a battle.netet, mindenesetre köszönöm a választ! :)
2016. júl. 22. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!