Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ilyet csinálni?

Hogyan lehet ilyet csinálni?

Figyelt kérdés

Szóval... sok videós (meg mások is, de én inkább videósoknál láttam) csinál olyat, hogy olyan profilképet állítanak be, ami... ilyen úgymond "rajzolva van", de mégis az az adott személy van a képen, akié a profil.

Pl. Ownmckendry: [link]

...akkor még Anett és Ancsa: [link]

Tehát ilyenek... Ezt valami programmal csinálják? Vagy hogy? Remélem értitek ..>< Előre is köszönöm^^



2016. júl. 23. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Megtanultak rajzolni, vagy kerestek valakit aki tud.
2016. júl. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ezt... rajzolni? Q___Q háát...oké..
2016. júl. 23. 15:24
 3/9 anonim ***** válasza:
2016. júl. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tabaki ***** válasza:

@#2:

Ennyire hihetetlen, hogy pocsékul és igénytelenül is lehet rajzolni? Még mindig egyszerűbb, mint direkt arra való programot találni.

2016. júl. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az én ...... anyámat. o.o" Én csak nem tudom felfogni hogy lehet digitálisan ilyen jól rajzolni. BOCS. BOOOCS.
2016. júl. 23. 23:50
 6/9 tabaki ***** válasza:

Ha azt viszont elhiszed, hogy AKÁRHOGYAN lehet így rajzolni, akkor legyen tiszta, hogy a digitális rajz csak annyiban különbözik, hogy korlátlanul javítgathatod, amíg tökéletesnek nem találod. Mindkét rajz vektorgrafikus szerkesztővel készült -- első blikkre úgy tippelem, hogy talán Paint Tool Sai programmal. Az effélékre jellemző, hogy a vonalak/foltok utólag is tetszés szerint igazgathatók a végtelenségig. A PTS különösen jól el van látva a látványosan lendületes rajzot imitáló lehetőségekkel, de ingyenes alternatívaként ajánlom az Inkscape-et is.


Paint Tool Sai 30 napos próbaverzió:

[link]

Inkscape:

[link]

2016. júl. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 tabaki ***** válasza:
2016. júl. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
amúgy a paint tool sai nekem is meg van, és a körvonalakig jutok csak el vele:'D a színezéssel napokig szórakoztam de nem jött össze sehogy.xd
2016. júl. 24. 14:41
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Gyanítom mert nem napokig, hanem évekig kéne szórakozni vele hogy összejöjjön. A program csak egy eszköz, attól még, hogy van egy fazekad nem leszel mesterszakács.

2016. júl. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!