Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Képtelenség a világ legnehezeb...

Képtelenség a világ legnehezebb játéka?

Figyelt kérdés

Erre a játkra gondolok :

[link]

Szerintetek képtelenség átmenni az egyik mezőből a másikba?

Szerintem az, mert ha odaérsz a piros kockával, ahol a kék golyó találkoznak, akkor így is-úgy is el fog ütni az egyik.

Ti mit gondoltok erről?


2010. ápr. 17. 15:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Az 1. pálya sikerült.
2010. ápr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
A 2. is.
2010. ápr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem, hogy menőzésből elkezdjél kamuzni...
2010. ápr. 17. 15:59
 4/22 anonim ***** válasza:

Én meg nem azért válaszoltam, hogy ne higgy nekem.

[link]

2010. ápr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Oké.Tegyük fel, hogy igazad van.De akkor én miért nem tudtam megcsinálni az 1.pályát egy óra alatt, illetve miért mondta azt 98 ember, hogy képtelenség megcsinálni az első pályát?

Magyarul : Közel 100 ember nem tud vele mit kezdeni, de te megcsinálod 5 perc alatt még a második pályát is.Ez egy kissé érdekfeszítő...Ha viszont igazat mondtál, akkor nem most látod ezt a játékot először.

2010. ápr. 17. 16:31
 6/22 anonim ***** válasza:

Most látom először a játékot, a 6. pálya fogott ki rajtam, ezért abbahagytam.

Minden az időzítésen múlik,az első pályát én így csináltam meg:

Megvártam, míg az alsó golyó pont elhagyja a baloldali falat, kimentem az első rublikába, mikor a felettelévő is pont elhagyta, akkor odamentem, a harmadiknál már elkezdtem jobbra menni, mikor jött, akkor a felette lévő sávba mentem, a fele előtt egy kicsivel van a lényeg, itt az időzítésen múlik minden, bementem a 3. sorba újra, és a felénél egy picit tovább vittem, és utána hirtelen a felette lévő sávba, innen pedig már csak be kell vinni a zöldbe.

2010. ápr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én is most látom először és az 5. pályáig vittem el, türelem kell hozzá és meg kell figyelni mikor merre vigyed a kockát, attól hogy neked nem megy másnak mért ne sikerülhetne? A megnyilvánulásodból látszik hogy az IQ-d kb a cipőméreteddel egyenlő... ez van lehet visszaszólni...
2010. ápr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Mért hazudna az első játékos? Én is láttam ezt a játékot jópár éve, es a 8. pályára még emlékszem, úgyhogy addig tuti nem lehetetlen eljutni. Egybéként pedig itt egy videó arról, h vki végigjátszotta:

http://www.youtube.com/watch?v=Y3xDnlYswwg&feature=fvst

2010. ápr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Én is megtudtam csinálni az 1. pályát a 2.-at már nem próbáltam :D
2010. ápr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondtam, hogy nem lehet megcsinálni, csak azt, hogy közel 100 ember szerint lehetetlen, és ez alapján kizárt dolog, hogy valaki 5 perc alatt teljesít 5 szintet, pláne úgy, hogy még nem is látta a játékot.Egyébként abban, hogy az IQ-m egyenlő a cipőméretemmel nagyot tévedsz...Két hozzászólásból leszűrni valaki intelligencia hányadosát hatalmas meggondolatlanságra és cinikusságra vall.Mellesleg; mindenki magából indul ki...Kár, hogy pont egy hete csináltam meg egy IQ tesztet, és 140-es lett, tudtommal nem létezik ekkora cipő.:) S ha már itt tartunk, te meg tanulj meg helyesen írni és fogalmazni.:D
2010. ápr. 17. 17:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!