Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kurzor mellett töltés jel!?

Kurzor mellett töltés jel!?

Figyelt kérdés
Egy 2-3 napja vettem észre, hogy a kurzorom mellett indokolatlatul jelenik meg random a töltés jel egy pillanatra. Továbbá a tálcán is látom, hogy néha fél pillanatra felbukkan majd eltűnik egy program, de nem tudom mi lehet az. Eléggé aggódok mivel nemrég lett új gépem és nem szeretném tönkrebaszni.

2016. aug. 1. 03:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen rendszered van és a töltés szerintem normális nekem is csinálja és a tálcán milyen program jelenik meg?
2016. aug. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ugyan én vagyok csak kérdezek valamit nem telepítettél össze-vissza mindent?
2016. aug. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
win10, amúgy eddig nem tölött így, nem volt ilyen, melesleg írtam hogy nem tudom milyen program ugrik fel, mintha megynyílna és be is zárulna, csak egy pillanat (mostanában csak játékokat töltögettem le)
2016. aug. 1. 16:15
 4/4 anonim ***** válasza:
a töltés normális nekem is tölt nincs baj
2016. aug. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!