Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sims 4ben frissités után...

Sims 4ben frissités után eltűnnek az egyedi tartalmak, valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés
Sims 4 hez töltöttem le egyedi tartalmakat nem sokat vagy 8at. követtem az utasitásokat betettem a Mods mappába de tegnap frissitett és azóta nem működik egyik sem. Sőt aMods mappa teljesen üres, nincsenek benne azok a mappák amik eddig voltak és az a resource.cgf fájl sem ami elvileg működtetné az egyedi tartalmakat. A neten azt irják hogy ha ez hiányzik a játék újat generál neked ahogy elinditod de nekem változatlan. Kérlek valaki segitsen miért van ez.

2016. aug. 18. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Be van kapcsolva a játékban hogy mutassa az egyedi tartalmakat? Lomtárban nincs benne esetleg ami hiányzik?
2016. aug. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azt nem tudom be van e kapcsolva de eddig sem kapcsoltam be semmit és működött viszont a hiányzó fájlt megtaláltam és visszahelyeztem de még mindig nem működik
2016. aug. 18. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!