Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy új monitort működik...

Vettem egy új monitort működik tök szép meg minden de nincs rajta hang miért?

Figyelt kérdés
Vettem egy 25" Class 21:9 UltraWide® Full HD IPS LED Monitort HDMI-n keresztül van összekötve a számitógéppel a hangnál át van állítva hogy a monitor szóljon ha benyomok egy videót akkor azt jelzi hogy a monitorról jön a hang de nem ad semmi hangot.Miért?

2016. aug. 24. 21:57
 1/7 P.O.C. ***** válasza:

Van benne egyáltalán hangszóró?

Mert monitorba nem divat rakni.

2016. aug. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Elég kevés monitorban van mostanság hanszóró. Gondolom ebben sincs.
2016. aug. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van a monitoron hangszóró?

Néztem én is ezeket az uw-ket, de egyrészt csak pár darabban van, másrészt talán azok is 29"nál kezdődnek amikben van

2016. aug. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elvileg van mert amikor húzom oldalra a gombját akkor van egy hangerőszabályzó
2016. aug. 24. 22:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Tálcán jobb oldalt alul klikkelj jobb egérrel a hang ikonra, lejátszóeszközök, és ott állítsd alapértelmezettre a monitort.
2016. aug. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 P.O.C. ***** válasza:

Egy pontos típust ha mondanál, talán utána lehetne nézni.

Mert nekem még mindig ez a leggyanúsabb. Van úgy hogy nincs hangszóró, csak egy analóg jack kimenet és annak a hangerejét lehet vele szabályozni.


Ha mégis hangszórós a monitor, lehet hogy az alapértelmezett lejátszó eszköz nincs HDMI -re állítva a Windowsban. Illetve régebbi videokártyáknál külön driver is kellett, hogy a hangot átvigye a HDMI.

2016. aug. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szirty ***** válasza:

A specifikáció mélyen hallgat a hangról, az LG-nél többen durrognak, hogy nincs hangja, más lapokon (tesztek) írják, hogy a volume control ellenére sincs hangja...


[link]

2016. aug. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!