Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopom kékhalált kapott...

Kecskeee1324 kérdése:

A laptopom kékhalált kapott játék közben, utána megpróbáltam bekapcsolni és csíkos képet adott ki utána megint leállt. Azóta kapcsolnám be nem ad képet se semmit. Valaki segítene ebben a temaban? 6 éves laptopról van szó ugyhogy semmi jót nem várok.

Figyelt kérdés
Laptop bekapcsolási probléma

2016. aug. 26. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:

A nagy erőforrásigényű játékok során túlhevülhet egy átlag laptop. Legvalószínűbb az alaplap hiba, ill. CPU, memória, grafikus chip, ha van külön. HDD/SSD és egyéb alkatrészek jó eséllyel menthetők.

Javítani nem lesz érdemes (gazdaságilag), max kókányolni, de szétszednie egy hozzáértőnek igen (márcsak a menthető részek miatt).

2016. aug. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szóval akkor már csak eladni tudom az alkatrészeit. Amúgy nem nagy gépigénye volt a játéknak több mint 3 évet játszottam ezen a játékon ezzel a laptoppal. Köszönöm a válaszodat.
2016. aug. 26. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!