Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Smart TV-t vettem, régi...

Smart TV-t vettem, régi laptopomon csak VGA kimenet található. A TV-n nincs vga bemenet. Hogyan csatlakoztathatnám a kettőt?

Figyelt kérdés
2016. szept. 5. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy átalakítóval, vagy egy vga - HDMI, vagy vga - DVI csatlakozóval.
2016. szept. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De ha a tévén van RCA bemenet (ez még azért szokott lenni), azzal egyszerűbb meg olcsóbb is.
2016. szept. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az elsőt el kell felejteni,mert a VGA analóg DVI és HDMI meg digitális, sima kábellel nem fog menni,az átalakítás meg nem okés.

A másodikról még nem hallottam,hogy mennyire jó.

2016. szept. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De feltételezem,hogy a vga-rca se sima ügy, lehet csak projektoros csatlakozások miatt van ilyen kábel.
2016. szept. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 CspCsj ***** válasza:

9-10ezerért lehet már kapni VGA-HDMI átalakítót (a párezerért kapható másik irányú HDMI-VGA általában nem jó!), bár az Iponnál jelzett meghibásodási arány néha elég magas:

[link]


Vagy 4-5ezerért pár hét garanciával:

[link]

[link]


A Távol-Keletről talán még olcsóbb, de nagyobb a rizikó...

2016. szept. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nem vennék ilyet,ha nem látnám élőben működni. Azért eleve egy kimenő jelet alakítani digitálissá.. nem is tudom, nem hiszem hogy szép képet adna..
2016. szept. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vga-rca kábel 500 ft
2016. szept. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!