Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől van ez? (további lent)

Mitől van ez? (további lent)

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt tiszta telepítést hajtottam végre ASUS X511CA Laptopomon, ami SonicMaster hangszórókkal beépített. A telepítés előtt gyönyörű hangminőségű volt, bármilyen zenét lejátszottam, a telepítés után pedig olyan lett a hangminőség, mintha nem is lenne benne SonicMaster. Hogy lehetne ezt visszahozni, illetve megjavítani?

2016. szept. 5. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az ujratelepites elott az alap, eloretelepitett windows volt fent.

Amire a kello driverek voltak feltelepitve.

Amikor ujraraktad, lehet, hogy nem raktal fel minden kello drivert, vagy csak a windows rakta fel, amiket akart.

Probald a gyarto honlapjarol leszedni es felrakni a drivereket.

2016. szept. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Felraktam a legújabb Realtek Drivert, amit csak találtam, majd lefuttattam Driver Booster-t, semmi nem változott.
2016. szept. 5. 20:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen rendszer volt es milyen van most rajta?
2016. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Windows 10 Home 1607-re frissítettem, és egy hiba miatt kellett újratelepíteni. Az egyik barátom kölcsönadta a Win10-es telepítőlemezét, mert nekem nem volt, mivel előretelepített 8.1 volt rajta. A lemez Windows 10 Pro-t telepített a gépemre, szerintem egy tavaly augusztusban megjelent verzióval.(Nem tudom megmondani, mert azóta frissítettem 1607-re.)
2016. szept. 6. 16:33
 5/9 anonim ***** válasza:

Vannak/voltak bajok a Windows 10 drivereivel.

Amikor a 8.1-et frissítetted 10-re megmaradt az előre feltelepített driver. Próbáld meg visszarakni a 8.1-et ( [link] [ez nem 8, ez 8.1]), ha alapból 8.1 volt rajta akkor aktiválással nem lesz gond. Ha nem lenne jó, próbáld innen letölteni a drivereket: [link]

OS-nél tudod választani, hogy 7, 8 stb.

2016. szept. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amúgy mikor a hangszórókat tesztelted, akkor ugyanazzal a zenével csináltad?

Tehát ha újratelepítés előtt meghallgattad https://www.youtube.com/watch?v=lQ5cUbDHVa4 ezt a zenét, újratelepítés után ugyanezt meghallgattad, és nem ugyanúgy szólt?

2016. szept. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, A Cold Water című számon nagyon megjelent a változás, azt hallgattam meg.

És nem nagyon szeretnék visszatérni 8.1-re, direkt azért frissítettem 10-re, mert "menekülni" akartam 8.1-ről. Rengeteg hiba volt a rendszeremben 8.1-es verzióval.

2016. szept. 9. 21:07
 8/9 A kérdező kommentje:

Még valami: nem lehetne egy 8.1-es drivert rárakni 10-re?

Csak azért kérdezem, mert akkor rátenném azt.

2016. szept. 9. 21:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér.
2016. szept. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!