Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy Logitech K800as...

Van egy Logitech K800as billentyűm tegnap este felraktam töltőre ma indítom be a gépet és nincs billentyűm' valami ötlet?

Figyelt kérdés

bekapcsolom a billt. és világít ahogy kell de amint közel érek hozzá megszűnik a világítás és nem reagál semmire!

felraktam töltőre hátha lemerült vagy valami de közben sem tudtam használni és utánna egy furcsa jelenséget tapasztaltam.. az aksi töltöttségét jelző lámpák össze vissza kezdtek el világítani mintha nem tudná meik kis ledet kéne most bekapcsolnia, majd lehúztam töltőről és továbbra is mutatta h töltés alatt -kikapcsolt állapotban volt a bill és igyis vilagitott és jelezte h épp töltőn van.

mi a fene történt vele az éjszaka? este kikapcsolom ma reggel meg kapcsolnám be de semmi



#billentyű #Logitech k800
2016. szept. 10. 18:16
 1/4 Hominida ***** válasza:
Ki tudnád belőle venni az aksit? Hátha meggyógyul, amikor visszateszed.
2016. szept. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

már megvolt.

-raktam bele új aksit is hátha de semmi változás

2016. szept. 10. 18:43
 3/4 Hominida ***** válasza:
Ú, akkor én akkor ezt szervizbe vinném. Részvétem.
2016. szept. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem ér annyit az egész h most szervizbe hordozgassam ahol jopénzért megcsinálják..

körbe kell nézni a neten hátha van vkinek eladóba vagy talán venni egy újat arra legalább gari is van

2016. szept. 11. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!