Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » LG G3 nem kapcsol be, mi...

LG G3 nem kapcsol be, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Ismerősöm rám bízott egy LG G3-at (D855), hogy mondjam meg, mi a gond vele, mert h ő "nem tudja bekapcsolni".. A helyzet h sem töltés, sem aksi terhelés mellett nem jutok tovább az LG logónál, megpróbáltam a rendszert indítani, illetve recovery és download modot is (hátha újra kell húzni a telot), de az eredmény mindig ugyanaz.. Ötleteket pls

2016. szept. 22. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltad már visszafleshelni a gyári ROM-ot?

A probléma az hogy gondolom még az USB hibakeresés sincs bekapcsolva így meg csökken az esély.De az írás alapján maga a Stock rendszer sérült meg ha már gyáriról se tud visszaállni.

2016. szept. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg valami vírus vagy app belenyúlt az alap rendszerbe.

Töltsd vissza a gyári ROM -ot. (ha jól tudom gyártó oldaláról letölthető a szükséges programok)

2016. szept. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Épp az a gond h minden erőmmel a gyári ROM-ot akarom, illetve akarnám visszatenni, de még gépről sem tudom elkezdeni, mivel a program amivel szoktam csinálni az LG logónál még nem jelez kapcsolatot, de a telefon ennél tovább nem megy, csak elsötétül egy idő után.
2016. szept. 22. 22:12
 4/6 A kérdező kommentje:

Elvileg egyszer bekapcsolt a telefon (sima rendszerindítással), és akkor feljött egy kiírás, h "Az LG szerver leállt."

Ezt én nem láttam, de az ilyesmihez viszont már nemis értek.. Van vmi kiút v ne fárasszam magam és dobjam be szervizbe?

2016. szept. 22. 22:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod rátölteni a ROM -ot akkor ne szenvedj.

Az XXX leállt pedig valószínű szoftver hiba, amihez felkéne tölteni a ROM -ot.

Szóval rajtad áll, küzdesz -e még!? :-D

2016. szept. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alex Fly ***** válasza:
Ha a gyári progi (PC Suite) nem ismeri fel, még egyet próbálhatsz: Flashtoollal elkezded a flashelést és mikor keresi a mobilt, akkor rádugod download módban. Ha megfelelő időben sikerül ezt véghezvinni, akkor elindul a flash. G2-vel többszörösen kipróbálva...
2016. szept. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!