Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit érdemes egy ilyen szervere...

Mit érdemes egy ilyen szerveren futatni?

Figyelt kérdés

Lehetőségem van ezt a gépet egy szerverteremben jó áron elhelyezni:

Intel® Workstation S5520SC

Intel® Xeon® Processor E5606

(8M Cache, 2.13 GHz, 4.80 GT/s Intel® QPI)

12GB DDR3

2DB 1TB HDD + 1 SSD, Raid vezérlő.

Szerintetek mit érdemes rajta üzemeltetni? Mi az amit kevés hozzá értéssel is lehet futatni vagy gyorsan megtanulható?

Nincs nagy informatikai képzettségem, de szeretném kihasználni a szervert ha már adódott rá lehetőségem.



2016. okt. 7. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit.
2016. okt. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1-el értek egyet. Informatikai képzettség és tapasztalat nélkül ne kezdj bele, mert katasztrofális következménye lesz. Egy szervert biztonságossá tenni külön szakma. Ha magadnak akarsz valamit összerakni, fél nap alatt fel fogják törni.

Ha mindenáron akarsz valamit, bízz meg olyat, aki ezzel foglalkozik és ért hozzá.

2016. okt. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én elsődlegesen valamilyen bot futattásában gondolkodnék mint pl like4like bot vagy hitlap futtatás vagy tinder bot futtatás, ha felrakod a sandboxot akkor 2 őt is tudsz futtatni egy szerveren aztán ezeket a crediteket felhasználhatod a saját weboldaladaid reklámozására vagy eladhatod őket online mint pl fiverr vagy seoclerks vagy még valamilyen virtuális coint bányászatára is jó lehet bár ebbe nem mennék bele, mert ezt ki kéne számolni, hogy megéri e vagy nem. Ebbe annyira nem vagyok benne de azt tudom, hogy most az eth-t és a dhs-t bányásszák sokan, bár szerintem hosszútávon lufik ezek a cointok, de ez csak az én véleményem.
2016. okt. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!