Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ugranak pár másodpercet az...

Ugranak pár másodpercet az avi filmek asztali lejátszóimon, amióta SONY VAIO notebook-ról írom ki a lemezeket. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Néhány hete cseréltem le az ősrégi Acer-emet egy új SONY VAIO-ra, s amióta az új géppel jópár lemezt kiírtam, filmenként egyszer-kétszer ugrik olyan 5-10 másodpercet előre a film. Ha kiírom a filmeket újabb lemezre, általában azokon is nagyjából a film azon részénél ugrik előre a film. Már minden író programmal próbálkoztam, legutóbb a Neroval is, ezzel már levittem 2x sebességűre is az írást, mégis szarakodik velem az avi. Két különböző asztali DVD lejátszónk is van itthon, mindkettőben ugyanannál a pontnál ugranak az avi filmek. Nagyon idegesítő ez a helyzet számomra, főleg, hogy már egy csomó DVD-t kiírtam, és mindegyik sz*r lett. Mindenképpen az írásnál lehet valami gond, mert nem csak egy filmnél, hanem az összes filmnél ezt csinálja. Ezelőtt, a régi géppel soha nem volt ilyen gondom. Az avikat torrentoldalakról szedem le, ezeket írom ki.

Kérem, aki járatos a témában vagy bármit is tud segíteni, az segítsen! Köszönöm.


2010. ápr. 25. 11:26
 1/1 omadjoe ***** válasza:
100%

nekem is voltak régen ilyen problémáim, eloszor a cd márkát cseréltem le, amikor ez sem vált be. akkor IDE kábelt cseréltem ki. de a probláma mindig fennállt. de végül kiderült, h. a cdiro volt a ludas, mert rossz volt...

gariba kicserélték, és a probléma megszünt.

2010. ápr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!