Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Üdv! Miért áll le a gépem ha...

Kondreed12 kérdése:

Üdv! Miért áll le a gépem ha a hűtésem megfelelő? Elindítom a fifa17et és kb 5perc után leáll. semmi hang csak leáll és kész

Figyelt kérdés
2016. okt. 9. 01:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínúleg alaplap problémád van, vagy winyó..én már mind a 2 esetben jártam így:D
2016. okt. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De a legelső az legyen, hogy kirpóbálod egy másik tápegységgel az sem baj,ha új mert az a legvalószínűbb. Lehet még nem cseszte szét az alaplapot meg a merevlemezt szóval feleslegesen cserélgetnéd. De ,ha van módod rá akkor teszteld csere cuccokkal aztán ki tudod szűrni ez a 3 a lehetséges probléma táp 60%,alaplap 20%,winyó 20% de úgyis a táppal lesz valami:D
2016. okt. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán milyen típusú a táp?
2016. okt. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az alaplapom is 100% hogy jó most vettem 40 ezerért,

600W os tápom van (nbase), proci AMD 9590 8 mag 4.7ghz

gpu Radeon RX 460 4gb ddr5,

2016. okt. 9. 10:18
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

N-Base tápegység és FX-9xxx széria, plusz még egy AMD kártya. Nincs több kérdésem.


(Az a táp egy rakás lócitrom. Vegyél normális tápegységet, mielőtt elfüstöl az egész géped.)

2016. okt. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sürgősen cserélj tápegységet.


Sesonic S12II

XFX TS/Pro

Corsair CXM

Be Quiet Pure Power


450W szerintem elég lesz, ha később nem tervezel nagyobb fogyasztású VGA-t beletenni.

2016. okt. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2016. okt. 9. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!