Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj a Windows 8...

Stewartnagybácsi kérdése:

Mi lehet a baj a Windows 8 telepítése során?

Figyelt kérdés

Elkezdtem telepíteni a Windows 8 operációs rendszert Windows 10-ről. A szabályos telepítési lépések folyamán egy hiba merült fel, miszerint.. "A telepítő nem tudta megállapítani a támogatott telepítési lehetőségeket."

Az operációs rendszert a Lenovo IdeaPad 100-as laptopomra szeretném feltenni.Több verziót is próbáltam már, mindegyik ezt a hibaüzenetet dobja ki. Hibakód nincs, így nem tudok utánanézni az interneten sem. Több külföldi és Magyar weboldalon is utánakerestem sehol sem találtam választ erre a hibára. A válaszokat előre is köszönöm.



2016. okt. 10. 13:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Hogy kell azt érteni,hogy Windows 10-ről? Futott a Win10 és úgy próbáltad? Az úgy nem megy. A Windows 8-at ki kell írni lemezre vagy pendrájvra, arról kell bootolni, formázod a Win10-es particiót és úgy telepíted.
2016. okt. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!