Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Farmville pénz kód? (lenn)

Farmville pénz kód? (lenn)

Figyelt kérdés
Hello.Van egy progi,az a neve,hogy Cheat Engine.Állítólag ezzel lehet pénz csalást csinálni farmille-hoz,de foggalmam sincs hogyan.Vannak youtube-n videók róla,de nem tudom követni.Lenne valaki olyan szíves,és leírná,hogy-hogy kell?:)
2010. ápr. 25. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
12%

ne csalj b.uzi... amúgy a csít endzsájn nem műkszik csak neked írja át a pénzösszeget és nem tudsz venni semmit, és mikor legközelebb belépsz, viszaáll a pénz, annyira amennyid volt.

Ez a játék az élvezetről szól, én mondjuk már 28as szintnél halálrauntam magam.

2010. ápr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Csalni egy ingyenes, célnélküli játékban... Ez meglehetősen low :)
2010. ápr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1,Ne b...uzizz,mert szét lesz húzva a szád!

2,Inkább tartsd meg magadnak a káromkodást,mert ez engem meg szerintem a többi ember egyáltalán nem érdekli.

3,Játék élvezet?:D 15 évesen még nem nagyon rendelkezem önálló kereslettel Édesanyám bankkártáját pedig nem fecsérlem el ilyen baromságokra.Teljesen hülyeségnek tartom azt,hogy kártyán keresztül lehet feltölteni a Cast!:S:S:S:S Inkább be is fejezem,mert írhatnék egy kisregényt...

2010. ápr. 27. 15:35
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
15 éves és szét lesz húzva a szám xD
2010. máj. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Annyira poénos vagy... :S

Nem értem a magad fajtákat..Ha csak azért jössz és válaszolsz,hogy "megbántsd" az embereket akkor szerintem nem kér belőled SENKI!Vagy normálisan adod a választ egy kérdésre,vagy inkább tartsd meg magadnak...

Köszi.

2010. máj. 3. 13:32
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

Én leírtam a normális választ okostojás. "amúgy a csít endzsájn nem műkszik csak neked írja át a pénzösszeget és nem tudsz venni semmit, és mikor legközelebb belépsz, viszaáll a pénz, annyira amennyid volt." <-- szerinted ez mi kisöcsém?


Na leírom mégegyszer:

Van ez a Cheat Engine, azzal a programmal nem tudsz igazából csalni, mert csak átírod a pénzedet a Farmville-n, de valójában nem lesz annyi pénzed.

Mert gondolj már bele abba, hogy majd te persze egy ilyen kis letölthető sz@r programmal átírod a farmville rendszerét.

Szerinted poénból írják ezek a videók alá az emberek hogy

idézem:

" It is working, but you can't save your farm after doing it."

Magyarul: Ez működik (át tudod vele írni a cashedet), de nem tudod elmenteni a farmodat, miután ezt csináltad. <-- magyarul sz@rt sem ér, nem működik


Ja és ki említette, hogy vegyél Cast pénzért? Már bocsi, de te képzelődsz. És hogyha lenne kereseted, akkor erre költenéd azt? <-- tipikus taknyos kölykök hozzáállása.


Azthiszem ha anyu kiküldene téged kapálni egyszer-kétszer a tőle kapott pénzt nem ilyen sz@rokra költenéd.

Csalni a valóéletben is bűn, nemhogy egy céltalan kis online játékban.

2010. máj. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hmhm. Megfelel. xD

Jól vagy amúgy?Hol az istenbe költeném a saját keresetem ilyen hülyeségekre?Képzeld.Szoktam kapálni. :D Csak nem pénzért.Tudod nem várom el anyukámtól azt,hogy fizessen érte... Ennyit akarok az egészhez hozzáfűzni. Jaa. és mivel németet tanulok nem nagyon értek angolul... :):)

2010. máj. 4. 19:29
 8/9 anonim válasza:
Valmennyire igazad van, mert énis sokat dolgozok itthon és én sem kapok érte semmit de nem is várom el mert a szüleim keveset keresnek,,de valamennyiben meg nincs igazad ez egy olyan játék amiben nem jó csalni bár egyikben sem csaltam sosem és mégis jól elvoltam velük.ne csalj!! ennyi.
2013. ápr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Baromság bizony! :D Mert nekem egy ismerősöm küld mindig cumit,de az nem elég! Még telefonról is lehet csak az is pénz...CE meg egy kamu :)
2013. máj. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!